Biorę udział

Konferencja to niespotykana okazja do udziału w ciekawych szkoleniach, które będą rozwijające i inspirujące. W jednym miejscu odbędą się wystąpienia i szkolenia przydatne dla każdego, komu rozwój osobisty i branża techniczna jest bliska. Będzie to też okazja do własnej wypowiedzi na temat przyszłości polskich inżynierów.

Do Forum Inżynierów Przyszłości pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ceny za udział online

Studentów i doktorantów z kół naukowych, organizacji i samorządów studenckich oraz działaczy stowarzyszeń naukowo-technicznych informujemy, że mogą aplikować o dofinansowanie udziału w wydarzeniu. Przygotowaliśmy przykładowy wniosek o dofinansowanie.

Posłuchaj aż 12 wystąpień prowadzonych przez specjalistów.

Weź udział w 2 panelach dyskusyjnych i zadaj nurtujące Cię pytania.
Wybierz spośród 12 szkoleń i rozwijaj razem z nami swoje umiejętności – dzięki szkoleniom online możesz wziąć udział aż w połowie z nich!

Forum Inżynierów Przyszłości online daje Ci możliwość zobaczenia nas gdziekolwiek jesteś. Dołącz do nas i weź udział w konferencji na wyciągnięcie ręki.

Dofinansowanie udziału

Studenci mogą zwrócić się z prośbą o sfinansowanie udziału w konferencji do swoich Dziekanów, Prorektorów i Rektorów, w szczególności uczelni zrzeszonych w Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych. KRPUT objęło patronatem honorowym Forum Inżynierów Przyszłości. Przygotowaliśmy propozycję podania o takie dofinansowanie. Może ono też zostać wykorzystane przez członków Stowarzyszeń Naukowo Technicznych.

Ceny za udział

Obecne ceny obowiązują do wyczerpania miejsc. Studentów i doktorantów z kół naukowych, organizacji i samorządów studenckich oraz działaczy stowarzyszeń naukowo-technicznych informujemy, że mogą aplikować o dofinansowanie udziału w wydarzeniu. Przygotowaliśmy przykładowy wniosek o dofinansowanie.

„Dodatkowo przedstawiciele firm wykupując pakiet premium „biznes” otrzymają

 
  • publikację informacji o firmie w katalogu konferencji (rejestracja do 14 września)
  • logo firmy na www wydarzenia z linkiem do strony
  • podziękowanie dla firmy za wsparcie w organizacji wydarzenia