Lokalizacja

 

Dom Technika NOT Wrocław
Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław

Gmach Naczelnej Organizacji Technicznej to zabytkowy budynek z 1896 r. Przed wojną mieścił się w nim Śląski Sejm Krajowy. Dzięki temu budynek to doskonałe miejsce do organizacji konferencji. Posiada dużą salę audytoryjną oraz szereg mniejszych sal szkoleniowych. Ponadto w budynku mieści się ponad 20 biur Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych,  które działają na Dolnym Śląsku. Budynek wybudowano w stylu neobarokowym, co nadaje mu niepowtarzalnego klimatu Miejscu nadaje klimat stylu neobarokowy w którym wybodowano budynek. Jest to monumentalna i masywna budowla z czterema kondygnacjami i charakterystycznymi kamiennymi głowami zdobiącymi fasadę.

3M Centrum Innowacji
Kowalska 143, 51-424 Wrocław

Wrocławskie centrum o powierzchni 600 m2 zostało zaprojektowane tak, aby jak najlepiej oddać innowacyjną kulturę 3M. Rolę przewodników po świecie nowoczesnych technologii 3M pełnią tu interaktywne ekspozycje i praktyczne demonstracje. Centrum Innowacji 3M to także miejsce wymiany doświadczeń, które inspiruje i pobudza kreatywność.

Wchodząc do Centrum Innowacji, przenosisz się do świata, w którym wszystko jest możliwe. Zobaczysz nieznane wcześniej technologie i fascynujące, praktyczne rozwiązania, które zastosowanie znajdują w życiu codziennym.

46 platform technologicznych, ponad 12 tysięcy naukowców, ponad 55 tysięcy produktów…

Centrum Innowacji jest jedynym miejscem, w którym przy tak złożonej strukturze firmy, w ciągu zaledwie jednej godziny możesz zapoznać się z całą gamą grup produktowych 3M.

W tę odkrywczą podróż zabierze Cię zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników różnych działów technicznych firmy 3M, którzy chętnie pomogą dobrać najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.