Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

to miejsce, w którym można dowiedzieć się więcej o Funduszach Europejskich. I to nie tylko o dofinansowaniach, ale i np. bardzo atrakcyjnych pożyczkach.

W czym pomogą eksperci?

Przede wszystkim powiedzą Wam, jakie wsparcie z Funduszy Europejskich możecie dostać. Potrzebujecie pieniędzy na start lub rozwój firmy? A może bardziej interesują Was kursy i szkolenia? A może jeszcze coś innego, ale nawet nie wiecie, czy Wasz pomysł może być zrealizowany lub dofinansowany? W Punkcie znajdziecie odpowiedzi.

Nasi eksperci wyjaśnią Wam, jak wygląda cała droga starania się o wsparcie – jakie dokumenty przygotować, z kim i kiedy się kontaktować oraz jakie są zasady korzystania z pomocy.

Punkt jest częścią ogólnopolskiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, nadzorowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Wszystkie nasze działania są bezpłatne.

Zapraszamy do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Nie jest wymagane wcześniejsze umawianie się na wizytę. We Wrocławiu Punkt mieści się przy Wybrzeżu J. Słowackiego 12-14. Godziny pracy Punktu to: pon. 7.30-17.30, wt.-pt. 7.30-15.30.

Inne lokalizacje Punktów Informacyjnych w województwie dolnośląskim znajdują się na stronie:

www.funduszeeuropejskie.gov.pl